февраль, 2021 ел
чәршәмбе

Баулы районы башлыгы яңа коронавирус инфекциясенә каршы ике этапта вакцина ясатты.

октябрь, 2020 ел
чәршәмбе

Иртәгә, 15 октябрьдә, Баулы муниципаль районы башлыгының шәхси эшмәкәрләр белән очрашуы узачак.

шимбә

2020 елның 25 апреленә Баулы муниципаль районында санитар-эпидемиологик хәл турында атналык мәгълүмат

чәршәмбе

Бүген Баулы районы башлыгы Рамил Гатиятуллин район хезмәтләре һәм предприятиеләре җитәкчеләре, авыл җирлекләре башлыклары катнашында дистанцион режимда аппарат киңәшмәсен үткәрде.

шимбә

Хөрмәтле православие дине вәкилләре һәм

Пасха бәйрәмен билгеләп үтүче барлык баулылар!

Рамил Гатиятуллин халыкка Баулы районындагы санитар-эпидемиологик хәл турында мәгълүмат бирде.

пәнҗешәмбе

7 апрельдә Баулы муниципаль районы башлыгы Рамил Гатиятуллин «Милосердие» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәгендә булды һәм волонтерлар белән очрашты.

сишәмбе

"Игелекле эшләр" республика хәйрия акциясе кысаларында район башлыгы Рамил Гатиятуллин Баулы хастаханәсе медикларына 50 саклагыч махсус кием комплекты тапшырды.

февраль, 2020 ел
җомга

Кичә Муса Җәлил исемендәге мәдәният йортында 2020 елның юбилей даталары уңаеннан зур тематик күргәзмә һәм концерт оештырылды.

Кичә Баулы муниципаль районы Советы утырышы узды, анда Татарстан Республикасы премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры Альберт Кәримов катнашты.