пәнҗешәмбе

Кичә Муса Җәлил исемендәге мәдәният йортының концертлар залында шәһәр үзешчән сәнгать смотр-конкурсы узды

җомга

Кичә Муса Җәлил исемендәге мәдәният йортында 2020 елның юбилей даталары уңаеннан зур тематик күргәзмә һәм концерт оештырылды.

Кичә Баулы муниципаль районы Советы утырышы узды, анда Татарстан Республикасы премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министры Альберт Кәримов катнашты.

дүшәмбе

2020 елның 30 гыйнварында Баулы муниципаль районы ГХАТ бүлегендә тантаналы рәвештә Ана капиталы сертификаты һәм14 яше тулган егетләргә һәм кызларга Россия Федерациясе гражданины паспорты тапшырылды.

гыйнвар, 2020 ел
дүшәмбе

25 гыйнварда "Трехгорка" чаңгы базасында Баулы районы чаңгы ярышлары узды. Аларда барлыгы 200дән артык кеше катнашты.

гыйнвар, 2020 ел
пәнҗешәмбе

20 гыйнвар көнне Баулы үзәк китапханәсендә Баулы турында китап чыгару мәсьәләләре турында фикер алыштылар.

декабрь, 2019 ел
шимбә

Бүген «Трехгорка» чаңгы базасын ачу тантанасы булды. Ул Баулы районының 90 еллыгына, ТАССР оешуга 100 ел тулуга багышланды.