октябрь, 2020 ел
дүшәмбе

«РИСК» Бөтенроссия интеллектуаль уены Татарстан АССР төзелүнең 100 еллыгына багышланды. Аны 2нче мәктәп укучылары өчен «Җиңү волонтерлары» Бөтенроссия иҗтимагый хәрәкәте тарафдарлары үткәрде.

сентябрь, 2019 ел
җомга

Кичә Азнакай шәһәренең Балалар иҗат үзәгендә балигъ булмаганнарның җәмәгать тәрбиячеләре арасында «Татарстан Республикасының иң яхшы җәмәгать тәрбиячесе»республика конкурсының зона этабы узды. Баулы районы данын «Яшьләр дөньясы» күппрофильле яшьләр үзәгенең методик бүлеге мөдире Оксана Иванова яклады.

сентябрь, 2019 ел
җомга

5 сентябрь көнне “Милосердие” халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә психолог Ильмира Әюпова "Наркомания - кайгы билгесе" дип исемләнгән дәрес үткәрде.

август, 2019 ел

Шәһәр көнен Баулының түбән өлешендәге "Ватан" паркында да бәйрәм иттеләр.

июль, 2019 ел
дүшәмбе

Баулының "Бердәм Россиянең Яшь Гвардиясе" бүлекчәсе активистлары «Ласточка» балалар сәламәтләндерү лагерендә танып-белү инфодәресе уздырганнар.