июль, 2020 ел
дүшәмбе

2020 елда Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Татарстан Республикасы дәүләт учреждениеләре җитәкчеләре белән гражданнарны бергәләп кабул итү практикасы дәвам итә.

февраль, 2020 ел
пәнҗешәмбе

ТР Дәүләт Советы депутаты Ирек Салиховның ярдәмчесе  Айнур Камалиев Баулыда гражданнарны кабул итәчәк.

чәршәмбе

"Бердәм Россия" партиясе рәисенең региональ иҗтимагый кабул итү бүлмәсендә РФ Федераль Җыены Дәүләт Думасы депутатлары халыкны кабул итәчәк.

сишәмбе

24 гыйнварда Баулыда Татарстан Республикасы прокуроры урынбасары белән гражданнарны шәхси кабул итәчәк.

чәршәмбе

октябрь, 2019 ел
сишәмбе

2019 елның 11 ноябрендә Баулыда хезмәт һәм мәшгульлек мәсьәләләре буенча гражданнар кабул ителәчәк.

сентябрь, 2019 ел
сишәмбе

5 сентябрьдә ТР Роспотребнадзор идарәсе җитәкчесе - ТР буенча баш дәүләт санитар табибы Марина Патяшина Казанда гражданнарны кабул итәчәк.