декабрь, 2019 ел
дүшәмбе

3 декабрьдә 8.00 дән 12.00гә кадәр Татарстан Республикасы буенча Росреестр Идарәсе күчемсез милекнең кадастр бәясе һәм аңа карата дәгъва бирү белән бәйле сораулар буенча кайнар линия үткәрәчәк.

пәнҗешәмбе

2019 елның 2 декабреннән 2019 елның 21 декабренә кадәр балалар товарларының сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре, Яңа ел бүләкләре сайлау буенча гражданнарга тематик консультация оештырылачак.

чәршәмбе

25 ноябрьдән 1 декабрьгә кадәр Бөтендөнья СПИДка каршы көрәш көненә багышланган кайнар линия эшләячәк.

сишәмбе

Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил 2019 елның 13 ноябрендә Хокукый ярдәм күрсәтү һәм гражданнарның хокукларын саклауны тәэмин итү максатларында торак-коммуналь хуҗалык мәсьәләләре буенча халык өчен «Кайнар линия» үткәрә.

октябрь, 2019 ел
сишәмбе

31 октябрьдә гаиләдәге низагларны һәм көнкүрештәге конфликтларны профилактикалау мәсьәләләре буенча  "кайнар линия" ачылачак.

октябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Роспотребнадзорның ТР буенча идарәсенең территориаль бүлеге 2019 елның 3 октябреннән 15 октябренә кадәр ОРВИ һәм гриппны профилактикалау мәсьәләләре буенча кайнар линия үткәрә.

сентябрь, 2019 ел
чәршәмбе

2019 елның 11 сентябреннән 25 сентябренә кадәр ит һәм балык продукциясенең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре буенча «кайнар линия» оештырылачак.

август, 2019 ел
сишәмбе

«Тикшерелгән бизнес» («Проверенный бизнес») интернет-ресурс (http://provbiz.ru) экспертлары эшкуарларга һәм үзмәшгуль гражданнарга «һөнәри керемгә салым» махсус салым режимын куллануга бәйле, шулай ук үзмәшгуль гражданнарны тикшерү мәсьәләләренә кагылышлы түләүсез консультацияләр күрсәтә.