сентябрь, 2019 ел
якшәмбе

8 сентябрьдә Татарстан Дәүләт Советына депутатлар сайлау белән бер үк вакытта Баулы шәһәрендә күпфатирлы йортларда яшәүчеләр арасында ишегалларын төзекләндерү буенча «Безнең ишегалды» дигән анкеталаштыру уза.

Территориаль сайлау комиссиясе мәгълүматына караганда, 15.00 сәгатькә Баулы шәһәрендә 9964 кеше тавыш биргән, бу 59% тан артык.

сентябрь, 2019 ел
шимбә

8 сентябрьдә алтынчы чакырылыш Татарстан Дәүләт Советына депутатлар сайлау узачак. Баулы районы сайлауга ничек әзерләнүе турында Баулы районы территориаль сайлау комиссиясе рәисе Рима Солтанова сөйләде.

Беренче Май тукталышы – Аграр колледж (1029нчы УСК) маршрута буенча сайлау участогына кадәр автобус оештырылды

Нефтепровод - 1нче мәктәп (1036нчы участок) маршруты буенча сайлау участогына кадәр автобус оештырылды.