июль, 2022 ел
пәнҗешәмбе

22 июльдә шәһәрнең үзәк мәйданында "Нескучный двор" ишегалды лагерен ачу тантанасы булачак.

Ял итүчеләр көче белән әзерләнгән концерт 10:00 башланачак.

апрель, 2022 ел
җомга

7 майда барлык теләүчеләр Бөек Җиңүнең 77 еллыгына багышланган Баулы районы авыл җирлекләре буенча “Без онытмыйбыз...” автоузышында катнаша ала.

декабрь, 2021 ел
чәршәмбе

Казанда Татарстан Республикасы Милли китапханәсендә Республика яшьләр форумы узды, анда Татарстан Республикасы яшьләр сәясәте өлкәсендә яшүсмерләр клублары вәкилләре һәм конкурсларда җиңүчеләр җыелды.

декабрь, 2021 ел
дүшәмбе

21 декабрьдә баулыларны һәм шәһәр кунакларын «Ватан» паркына Яңа ел чыршысын ачу тантанасына чакырабыз.

май, 2021 ел
чәршәмбе

“Яшьләр дөньясы” күппрофильле яшьләр үзәге каршында "Синең психолог” дигән психологик консультацияләр сервисы булдырылды. Анда психолог Илмира Әюпова өлкәннәргә, балаларга һәм яшүсмерләргә консультация бирә.

октябрь, 2020 ел
чәршәмбе

“Җиңү волонтерлары” Бөтенроссия иҗтимагый хәрәкәтенең Баулы бүлеге инициативасы белән, 6нчы мәктәпнең 10нчы сыйныф укучылары өчен “РИСК” интеллектуаль уены узды.

Фотога төшерү түгәрәген Азалия Әбҗәлетдинова алып бара. Азалия “Алтын каләм” балалар, яшүсмерләр һәм яшьләр матбугаты республика фестивалендә берничә мәртәбә призлы урын яулады.