март, 2020 ел
җомга

ТР Президенты Рөстәм Миңнеханов яңа коронавирус инфекциясе таралу куркынычы белән бәйле рәвештә республика территориясендә югары әзерлек режимын кертү турында боерыкка кул куйды, дип хәбәр итә «Татар-информ» МА.

март, 2020 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов кушуы буенча республиканың азык-төлек базарларындагы вәзгыятьне контрольдә тоту өчен оператив штаб төзелде, аның составына Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы, Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать министрлыгы, ФАСның Татарстан Республикасы Идарәсе кереде.

ноябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

2019 елның 24 октябрендә «Минем бизнес» форумы кысаларында Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миңнеханов Россия өчен уникаль булган ФАСТТРЕК.РФ күп функцияле цифрлы платформасын тәкъдир итте.

август, 2019 ел
җомга