«Татарстан Республикасы сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ баулыларны вебинарда катнашырга чакыра

2023 елның 22 марты, чәршәмбе

«ТР сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ күрсәтелгән субъектларны укытуның гамәли юнәлешле программасын әзерләде. Бушлай вебинарлар 2023 елның 24 мартында һәм 7 апрелендә узачак.

Вебинарлар циклы программасы:

24 мартта, 14:00 сәгатьтә.

- Нәрсә ул электрон сәүдә?
- Электрон сәүдә һәм биржа мәйданчыкларында сатып алулар күләме
- Республика маркетинг үзәге мәгълүматы буенча беркем дә мәшгуль булмаган тармаклар

Вебинарга сылтама: https://zakupki.tatar/vebinar/besplatnyj-vebinar-na-temu-elektronnye-torgi-prostymi-slovami/

7 апрель, 14:00 сәгатьтә.

Сатып алуларда СМП һәм МСП өчен өстенлекләр
вебинарда катнашучыларның эшчәнлеге үзенчәлегеннән чыгып, кирәкле сатып алуларны кайда һәм ничек эзләргә?

Вебинарлар спикеры: Магданов Илнар Илдар улы - «ТР Сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ закупка эшчәнлеген озату бүлеге җитәкчесе урынбасары.

Вебинарның бәясе: бушлай.