Татарстан эшмәкәрләрен Тәэмин итүче көненә чакыралар

2024 елның 13 марты, чәршәмбе

14 мартта Чаллы шәһәренең ИТ-паркында Тәэмин итүче көне узачак. Эшмәкәрләр диалог форматында «ХАИР» ҖЧҖ (HAIER бренды), «ГОРЭЛТЕХ заводы» ҖЧҖ, «Казанькомпрессормаш» АҖ һәм «КАМАЗ» ААҖнең сатып алу процедуралары турында барысын да беләчәк.

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «Татарстан Республикасы кластер үсеше һәм проект идарәсе үзәге» коммерцияле булмаган автоном оешмасының уртак инициативасы, эре һәм кече бизнесны очраштыру предприятиеләр арасындагы диалогта конструктив якын килү индикаторы булып тора һәм «Кече һәм урта эшмәкәрлек» милли проектының КУЭ субъектларын сату базарларын киңәйтү һәм кооперацион элемтәләрне үстерү максатларына туры килә.

Җитештерүче көне быел республиканың кече җитештерүчеләре белән эре бизнес очрашулары сериясендә беренче чара булачак. 2023 елда очрашулар төзелеш, нефть химиясе компанияләрен, сәүдә челтәрләрен, шулай ук республиканың сәнәгать парклары резидентларын үз эченә алды.

Очрашуда эре компанияләр вәкилләре үз тәэмин итүчеләренә таләпләр белдерәчәк, катнашучы предприятиеләрнең компанияләр ихтыяҗларын ябу өчен потенциаль тәэмин итүчеләр буларак чыгыш ясау тәкъдимнәрен караячак. Предприятиеләргә кызыксындырган сораулар турында шәхсән фикер алышу һәм үз продукциясен B2B очрашуларында тәкъдим итү мөмкинлеге биреләчәк.

Чара программасы һәм теркәлү https://event-innokam.timepad.ru/event/2784461/ сылтамасы буенча.

Очрашу Чаллы шәһәренең ИТ-паркында Машиностроительная урамы, 91 адресы буенча узачак. Чарага 2024 елның 13 мартына кадәр теркәлгән катнашучылар гына керә ала.